O nas

Siłownia Body-Maniac swoją ofertę dedykuje osobom które chcą aktywnie spędzić czas w miłej atmosferze a przy tym zadbać o swoją kondycję i sylwetkę. Gwarantujemy że każda osoba będzie mogła realizować swoje cele, które założy sobie zapisując się na naszą siłownię. Body-Maniac – Pomożemy Osiągnąć Ci Sukces!

Siłownia Fitness Body-Maniac powstała z myślą o osobach które chcą zrealizować potrzebny związane ze zdrowym stylem życia, aktywnością ruchową a także doskonałym wyglądem i dobrym samopoczuciem. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w całości nowoczesne i odpowiednio zaprojektowane 3 pomieszczenia: sale do ćwiczeń wzmacniających (siłownia) wraz ze sprzętem najwyższej klasy oraz 2 sale do ćwiczeń fitness (rowerki, bieżnie, maszyny eliptyczne).
Nasze sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt nagłaśniający a także posiadają przystosowane podłoże sportowe które chroni maksymalnie przed kontuzjami.
Odpowiednie oświetlenie nadaje uroku naszej siłowni a także wytwarza pozytywną atmosferę do ćwiczeń.

Body-Maniac stanowi obiekt rekreacyjno-sportowy, który łączy w sobie różnorodne formy relaksu dla ciała i ducha, zadba kompleksowo o Państwa doskonałe samopoczucie oraz kondycję psychofizyczną.

Akceptujemy karty: